Санаторій “КИЇВ+” в Моршині

Санаторій «Київ +» в Моршині – це єдиний заклад готельного типу, якому присвоєно сертифіковані три зірки. Він розташований менш ніж в 2 км від Моршина, неподалік від лісу та річки. Прекрасна природа в поєднанні з комфортними умовами проживання в нашому санаторії зробить Ваш відпочинок незабутнім, а власний бювет з унікальними цілющими водами, сучасне медичне обладнання, досвідчені лікарі і сприятливий клімат, допоможуть істотного поліпшення вашого самопочуття.

інфраструктура

Санаторій «Київ +» має прекрасно розвинену інфраструктуру. На власній, огоражденной (охороняється) території, розміщені два житлових, лікувальний корпус, а також їдальня і комплекс відпочинку. Корпуси з’єднані між собою критими переходами, що запобігає переохолодженню хворих після водних і теплових процедур, і забезпечує комфорт і тепло, навіть в дощову і вітряну погоду.

На території санаторію знаходиться власний бювет мінеральних вод, безкоштовна парковка для автомобілів, дитячий майданчик, альтанки, мангал, огороджена територія з тваринами і птахами. В санаторії є бібліотека, концертний та кінозали, танцювальний зал, пункт прокату спортивного спорядження, бар та магазин.

Від санаторію до залізничного вокзалу та центру міста можна дістатися менш ніж за 5 хвилин. Біля прохідної знаходиться зупинка автобуса, на якому можна дістатися до Моршина, Стрия, Болехова та Івано-Франківська.

Навколо нашого закладу розташоване лісництво, де можна погодувати оленів. В санаторії працює фіто-бар, де кожен може спробувати мінеральні води Карпат, кисневі пінки, настоянки різних трав.
Таким чином, компактність, оснащеність і зручність розміщення санаторію Київ+, сприяє Вашому комфортному відпочинку і лікуванню.