Перепелина ферма

Основним принципом діяльності еко-підприємства є виробництво смачної та корисної продукції високої якості.
Забезпечення належних умов утримання перепелів, використання лише натурального корму та високий контроль якості продукції – це складові, які роблять продукцію від Еко-садиба “ВЛАДИКІНО” особливо смачною і корисною.
Історія еко-підприємства розпочалася у 2014 році з невеликого поголів’я, в якому налічувалося лише 300 голів перепелів, кількість яких поступово зростала і наразі складає вже декілька тисяч.
Ідея назви Еко-садиба “ВЛАДИКІНО”  пов’язана з екологічно чистим місцем вирощування перепелів. Назва говорить про те, що це натуральний і екологічно чистий продукт, іншими словами це перепела, вирощені як вдома.  Такий продукт можна вживати не тільки дорослим, але й дітям. Тим більше, що перепелине м’ясо – це джерело вітамінів і мікроелементів, це м’ясо для тих, хто піклуватися про своє здоров’я.

Перепела від Еко-садиба “ВЛАДИКІНО” – це одночасно і натуральний, екологічно чистий продукт, корисний для здоров’я, і делікатесний продукт для гурманів.
Еко-садиба “ВЛАДИКІНО” пропонує тільки найкращі м’ясні породи перепелів, що робить продукцію особливо смачною. Ніжне, соковите і ароматне м’ясо має чудовий справді «царський» смак.

При вирощуванні наших перепелів ми не використовуємо гормональних домішок та кормових добавок.